Піздєц! Лис нюхає бите скло!? Тріп на Д-мєт для Панацеї

R3dF0x

PRO-тестер из Тернополя
Лайки
6.946
Баллы
2.870
PicsArt_03-01-01.59.50.jpg

Пані та панове, леді та джентельмени!
Вітаю вас у своєму ювілейному 10тому репортажі на теренах цього чудового форуму, ну ніхуя собі правда ?
Сьогодні на моєму новому склі раптово опинився Д- мет від медичного центру "Панацея", який уже вдруге провів свою щомісячну роздачу проб, на яку вашому скромному Лису вдалось записатись.
Останній мій досвід з метамфетаміном був більш ніж пів року тому, а мені уже не терпиться почати сеанс лікувальних процедур.

Пацієнт→ R3dF0x також відомий,як Червоний лис, він же: Хитрий лис.
Данні пацієнта→ Лис/19/178см/69 кг
Діагноз → швидкісний маньяк
Лікар→ Асклепий
Кабінет№→https://labrc.net/forums/medicinski...po-ukraine-amf-ecstasy-pills-d-meth-mdma.827/
Медичний препарат→D-meth
Місткість упаковки→ 0.25г
Толерантність→ 0 (6 місяців після останньої сесії з речовиною)
Крос-толер→амфетамін за день до тесту( як і за день до цього, і перед цим...)
Дозування препарату→≈50 мг + ≈70мг (0.12мг в сумі)
Спосіб введення в організм → інтроназально

Декстро-метамфетамин він же, D-мет, а в нарконароді він має імена- скло та лід, це психо-стимулятор центральної нервової системи людини.
Серед його ефектів варто виділити : зменшення потреби у сні та їжі, підвищення працездатності , покращення настрою та посилення когнітивних можливостей .
Найчастіше трапляється в формі кристалів, залежно від рівня їх прозорості та розміру, можна робити певні висновки про чистоту речовини.

СТЕЛС
Маскування посилки було таким, як і при минулій пробі від цього селлера.
Стелс відносно надійний і при поверхневому огляді вмісту пакетик з речовиною не знайти, навіть якщо витягнути весь вміст коробки.
Також в пакунку був невеличкий, але приємний подарунок.
9/10

Органолептика
Речовина представлена кількома сухими, майже прозорими кристалами.
Д-мет має не сильний хімічний запах з легкими нотками кислого яблука та має гіркий, хімічний смак.
При подрібленні кристали трішки стріляють у сторони, тому варто бути обережним.
Речовина майже не налипає на картки та скло.
IMG_20200302_190106_1.jpg
IMG_20200302_190753.jpg
IMG_20200302_190024.jpg
IMG_20200302_185838.jpg
IMG_20200302_190043.jpg

GO GO GO POWER RANGERS!!!

0.00-0.05
Витягнувши зіп, я одразу вразився тим, як красиво переливався Д-мет під світлом лампи .
Взявши найбільший з кристалів, я кинув його на скло де перебив його до стану дрібної пудри, усе це дійство супроводжувалось приємним потріскуваням .
Розділивши все на 3 траси, я видихнув та знюхав ту, що була призначена для мене.
Ніс одразу запік, а по обличчю покотилась одинока сльоза.
Шморгнувши кілька разів, я підкурив сигарету та спостестерігав, за мімікою кума, який уже занюхав свою дорогу одразу після мене.

0.05-0.40
Ефекти почали покривати мене приємними хвилями ейфорії, та стимуляція. Табуни мурашок побігли моєю спиною, а втома після після важкого робочого дня повністю покинула моє лисяче тіло.

Здається, ніби я в один момент скинув усю вагу і готовий відірватись від землі.
Упали доволі противні ліфти, які швидко були погашені газованкою .
А вся наша дружина компанія відправилась шаройобити на балкон.

Стимуляція стала все більш відчутною, а температура тіла стрімко поповзла в гору.
Попрощавшись з любою ріднею, я швидко пішов в напрямку зупинки, аби відправитись до дому.
https://soundcloud.com/https%3A%2F%2Fsoundcloud.com%2Fuser-667087506%2Ferror37-she-saw-flesh-as-a-flaw В навушниках грає музика, а я прямую по вечірньому парку, одинокі ліхтарі освітлюють мій шлях.
Ноги відчуваються неймовірно легкими і з кожним пройденим кроком, по мені наче пробігають легкі хвилі ейфоричного струму.

Діставшись зупинки громадського транспорту і трішки почекавши на цей самий транспорт переминаючись з ноги на ногу, я дістався до дому.
Протягом цього часу я помітив, разючу зміну яскравості кольорів, вони були більш насиченими ніж зазвичай.
Стимуляція досі тримається на рівні, деколи на вогник зазирає і ейфорія.
Сигарети йдуть швидко і зовсім непомітно, протягом двох годин пішло уже більше ніж пів пачки, якщо враховувати ті що стрільнули куми.
Вирішивши чутка пограти я заходжу у улюблену ВоВ де в чаті уже горить, якийсь срач. ( НЕИСТОВСТВО АНУСА!)
Виникає дике бажання спілкування та задоволення від цього самого спілкування.

Ближче до закінчення четвертої години тесту я відчув часткове зникнення ефектів, які тримались до цього на рівні.
Зрозумівши що виною всьому мій високий амфетаміновий толер, який вирішив показати свої кростолерні зубки, я вирішую зробити догон, надто сильно я скучив за ефектами метамфетаміну, для того, щоб так швидко їх відпускати.
Купюра, взлітна платформа і ≈ 70 мг вже перебитого скла, шморг і ніс знову бобо.

Завдяки цьому редозу, я повернувся до початкового рівня швидкості, ейфорія та стимуляція знову зійшлись в чарівному танці у моєму тілі.
У схожому танці зарухалась і моя щелепа.
В навушниках грає музика, а я далі граю в вов.
Проте з часом і ця прекрасна гра може набриднути, тому я відправився в фотошоп.

Закінчивши із роботою в фото редакторі, до речі її убогі результати, ви можете побачити на початку цього репорту, я глянув на годинник.
О дідько, уже пів третьої.
Пізнавши всю гаму відчуттів від розуміння того що уже через, 5 години
треба вставати, я махнув рукою та засів за написання цього тріпу.

↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑
ПІДСУМКИ
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

ОЦІНКИ

Селлер → 10/10
Приємна у спілкуванні людина,котра із розумінням може поставитись до певних життєвих нюансів)
Стелс → 9/10
Вага проби → 10/10

Мої нові ваги, чомусь раптово сказились, переважуючи кілька разів цю пробу, вони показували різну вагу, проте найчастіше це було 0.28 і 0.29.
Тому буду вважати, що саме стільки вона і важила.
Речовина→9/10
Співвідношення стим/ейфо → 70/30
Звісно хтось із з вас скаже "які 9 балів! ефекти почали зникати через 4 годин " і так далі, і тому подібне. Але в цьому винна саме моя крос-толерантність, не врахувавши, яку я прийняв замалу кількість речовини.
Сам ж мєт чудової якості, він відновив у моїй пам'яті спогади про метамфетамінові сесії піврічної давнини та подарував масу приємних вражень.

Середній бал→9.5

Дякую Асклепий за довіру та надану пробу, а також дякую всім вам, тим хто читає мої репорти, лайкає та коментує їх!
Для мене це справді важливо)

А вам, як завжди кидав в очі букви червоний Лис, який косплеїть Соніка.
Я, як завжди відкритий до порад та пропозицій, з приводу покращення якості тексту.
Лайкайте, коментуйте, діліться
своєю думкою !

До нових та швидких зустрічей!
Знюхаємось!

Последнее редактирование:

R3dF0x

PRO-тестер из Тернополя
Лайки
6.946
Баллы
2.870

aioNiko

Посвященный
Лайки
1.740
Баллы
1.390

Gurmanol

Посвященный
Лайки
3.078
Баллы
1.750
Посмотреть вложение 151202
Вітаю вас у своєму ювілейному 10тому репортажі на теренах цього чудового форуму, ну ніхуя собі правда ?
Сьогодні на моєму новому склі раптово опинився Д- мет від медичного центру "Панацея", який уже вдруге провів свою щомісячну роздачу проб, на яку вашому скромному Лису вдалось записатись.
Останній мій досвід з метамфетаміном був більш ніж пів року, тому мені уже не терпиться почати сеанс лікувальних процедур.

Лікар→ Асклепий
Кабінет№→https://labrc.net/forums/medicinski...po-ukraine-amf-ecstasy-pills-d-meth-mdma.827/
Медичний препарат→D-meth

Декстро-метамфетамин він же, D-мет, а в нарконароді він має імена- скло та лід, це психо-стимулятор центральної нервової системи людини.
Серед його ефектів варто виділити : зменшення потреби у сні та їжі, підвищення працездатності , покращення настрою та посилення когнітивних можливостей .
Найчастіше трапляється в формі кристалів, залежно від рівня їх прозорості та розміру, можна робити певні висновки про чистоту речовини.

СТЕЛС
Стелс відносно надійний і при поверхневому огляді вмісту пакетик з речовиною не знайти, навіть якщо витягнути весь вміст коробки.
9/10

Органолептика
Д-мет має не сильний хімічний запах з легкими нотками кислого яблука та має гіркий, хімічний смак.

0.00-0.05
Витягнувши зіп, я одразу вразився тим, як красиво переливався Д-мет під світлом лампи .
Взявши найбільший з кристалів, я кинув його на скло де перебив його до стану дрібної пудри, усе це дійство супроводжувалось приємним потріскуваням .
Розділивши все на 3 траси, я видихнув та знюхав ту, що була призначена для мене.
Шморгнувши кілька разів, я підкурив сигарету та спостестерігав, за мімікою кума, який уже занюзав свою одразу після мене.

0.05-0.40
Ефекти почали покривати мене приємними хвилями ейфорії, та стимуляція. Табуни мурашок побігли моєю спиною, а втома після після важкого робочого дня повністю покинула моє лисяче тіло.

Стимуляція стала все більш відчутною, а температура тіла стрімко поповзла в гору.
Попрощавшись з любою ріднею, я швидко пішов в напрямку зупинки, аби відправитись до дому.
https://soundcloud.com/https%3A%2F%2Fsoundcloud.com%2Fuser-667087506%2Ferror37-she-saw-flesh-as-a-flaw В навушниках грає музика, а прямую по вечірньому парку, одинокі ліхтарі освітлюють мій шлях.
Ноги відчуваються неймовірно легкими і з кожним пройденим кроком, по мені наче пробігають легкі хвилі ейфоричного струму.

Діставшись зупинки громадського транспорту і трішки почекавши на цей самий транспорт переминаючись з ноги на ногу, я дістався до дому.
Протягом цього часу я помітив, разючу зміну яскравості кольорів, вони були більш насиченими ніж зазвичай.
Сигарети йдуть швидко і зовсім непомітно, протягом двох годин пішло уже більше ніж пів пачки, якщо враховувати ті що стрільнули куми.
Вирішивши чутка пограти я заходжу у улюблену ВоВ де в чаті уже горить, якийсь срач. ( НЕИСТОВСТВО АНУСА!)

Ближче до закінчення четвертої години тесту я відчув часткове зникнення ефектів, які тримались до цього на рівні.
Зрозумівши що виною всьому мій високий амфетаміновий толер, який вирішив показати свої кростолерні зубки, я вирішую зробити догон, надто сильно я скучив за ефектами метамфетаміну, для того, щоб так швидко їх відпускати.
Купюра, взлітна платформа і ≈ 70 мг вже перебитого скла, шморг і ніс знову бобо.

Завдяки цьому редозу, я повернувся до початкового рівня швидкості, ейфорія та стимуляція знову зійшлись в чарівному танці у моєму тілі.
У схожому танці зарухалась моя щелепа.

Закінчивши із роботою в фото редакторі, до речі її убогі результати, ви можете побачити на початку цього репорту, я глянув на годинник.

ПІДСУМКИ

ОЦІНКИ

Селлер → 10/10
Приємна у спілкуванні людина,котра із розумінням може поставитись до певних труднощів)
Стелс → 9/10
Вага проби → 10/10

Мої нові ваги, чомусь раптово сказились, переважуючи кілька разів цю пробу, вони показували різну вагу, проте найчастіше це було 0.28 і 0.29.
Речовина→9/10
Звісно хтось із з вас скаже " ефекти почали зникати через 4 годин " і так далі, і тому подібне. Але в цьому винна саме моя кросс толерантність, не врахувавши, яку я прийняв замалу кількість речовини.
Сам ж мєт чудової якості, він відновив у моїй пам'яті метамфетамінові сесії піврічної давності та подарував масу приємних вражень.

Середній бал→9.5

Дякую Асклепий за довіру та надану пробу, а також дякую всім вам, тим хто читає мої репорти, лайкає та коментує їх!

Я, як завжди відкритий до порад та пропозицій, з приводу покращення якості тексту.
Лайкайте, коментуйте, скажіть свою думку

Знюхаємось!
Проснулась, как почувствовала, что тут появилось интересное чтивоs_u_p
Жаль, репутацию не даёт добавить
Очень неплохо, единственное, что скажешь по поводу эйфоричности. С 70мг она проявилась? И в каком соотношении стим/эйфо?

R3dF0x

PRO-тестер из Тернополя
Лайки
6.946
Баллы
2.870
Проснулась, как почувствовала, что тут появилось интересное чтивоs_u_p
Жаль, репутацию не даёт добавить
Очень неплохо, единственное, что скажешь по поводу эйфоричности. С 70мг она проявилась? И в каком соотношении стим/эйфо?
Ейфорія була присутня і при 50мг. Особливо перших півтори години.
Співвідношення десь близько 70 % стимуляції/ 30 %ейфорії .
Але ейфорія з'являється моментами

Лайки
256
Баллы
308
Аккуратно с дозировкой, 100мг убивает сон от слова совсем, часов на 20
Лол,я уже 42 часа не сплю, на работе торчу, еще вчера утром часиков в 10 снес со стекла 80 грамм тех которые мили и еще 80 за 12 часов до этого вечером. А в первый трип с этим Д-метом, так там вообще пиздец был: 55 часов, 80+60 с перерывом 20(меньше 2 недель назад, но тогда, правда, перед трипом мною была задействована одна секретная черная магия и учитывая это я переборщил с дозировкой, мягко говоря и те 80 снесли кабину нахуй словно все 120, чаcов на 5 в меня словно гений бес попутал и спалил а процессе половину D-рецепторов сучара:(
Уже под конец конденсат в ванне ожил и начал угрожающе на меня смотреть, тогда я понял, что пора спать.

R3dF0x

PRO-тестер из Тернополя
Лайки
6.946
Баллы
2.870
Лол,я уже 42 часа не сплю, на работе торчу, вчера ебнул 80 грамм тех которые мили еще в 10 утра и за 12 часов тоже 80. А в первый раз вобще 55 часов 80+60.с 20 часоым интервалом(но та была еще применена чкрная магия и 80 ебнуло как все 120)
Под конец конденсат в ванн ожил и начал угрожающе на меня смотреть..
Останнє речення звучить устрашающе

sexuallert

Мудрец
Лайки
4.748
Баллы
2.380
Очень даже неплохо, а дмет, наверное, одно из лучших веществ на рынке canata

R3dF0x

PRO-тестер из Тернополя
Лайки
6.946
Баллы
2.870

katak0mb

PRO-тестер из Николаева
Лайки
993
Баллы
975
Что репорт, что вещество выглядят отлично, без сомнений) Хорошо пишешь, продолжай)

Лайки
256
Баллы
308
Останнє речення звучить устрашающе
Я тоже так подумал сперва, но потом повернулся к зеркалу и просто поржал в голос с той хуеты на стене, ушел спать.

R3dF0x

PRO-тестер из Тернополя
Лайки
6.946
Баллы
2.870
Я тоже так подумал сперва, но потом повернулся к зеркалу в и поржал в голос с той хуеты на стене, ушел спвть.
Поспав і заєбісь)

Что репорт, что вещество выглядят отлично, без сомнений) Хорошо пишешь, продолжай)
Дякую) завтра буде репортаж на дефкон )

Последнее редактирование модератором:

OverSuicide

Чайка-пробу не давать!
Лайки
1.380
Баллы
2.456
Пайдет паедет!!))

Порядочный

Конфуций
Лайки
10.434
Баллы
2.870
Сильный трипчик, так и не дошли руки до этого мета, зато другой пробовал и думаю он ничем не хуже был.

DokToR_NiGhT

Посвященный
Лайки
3.303
Баллы
1.684
Посмотреть вложение 151202
Останній мій досвід з метамфетаміном був більш ніж пів року, тому мені уже не терпиться почати сеанс лікувальних процедур.

Лікар→ Асклепий
Медичний препарат→D-meth

СТЕЛС
9/10

Органолептика

0.00-0.05
Шморгнувши кілька разів, я підкурив сигарету та спостестерігав, за мімікою кума, який уже занюхав свою дорогу одразу після мене.

0.05-0.40

https://soundcloud.com/https%3A%2F%2Fsoundcloud.com%2Fuser-667087506%2Ferror37-she-saw-flesh-as-a-flaw В навушниках грає музика, а я прямую по вечірньому парку, одинокі ліхтарі освітлюють мій шлях.

У схожому танці зарухалась і моя щелепа.

ПІДСУМКИ

ОЦІНКИ

Селлер → 10/10
Приємна у спілкуванні людина,котра із розумінням може поставитись до певних життєвих нюансів)
Стелс → 9/10
Вага проби → 10/10

Речовина→9/10
Співвідношення стим/ейфо → 70/30
Звісно хтось із з вас скаже "які 9 балів! ефекти почали зникати через 4 годин " і так далі, і тому подібне. Але в цьому винна саме моя крос-толерантність, не врахувавши, яку я прийняв замалу кількість речовини.
Сам ж мєт чудової якості, він відновив у моїй пам'яті спогади про метамфетамінові сесії піврічної давнини та подарував масу приємних вражень.

Середній бал→9.5

Лайкайте, коментуйте, діліться
своєю думкою !

Знюхаємось!
Очень стильная вступительная часть и в целом добротный репортаж.
Якщо не секрет какимы дэхами федю делаешь?)
Я когда Д своей "феновой" дозировкой юзаю двое суток таращит. Первые сильно, на вторые почти в половину силы от первых прет.
Между первыми и вторыми ем, пью, ночью сплю часа 4, кстати имхо под метом легче уснуть, тело не хоботит как ф, лежишь мажишься, тух и вырубило)
Толер скорее всего позволяет раз 4 часа до первого догона

R3dF0x

PRO-тестер из Тернополя
Лайки
6.946
Баллы
2.870
Очень стильная вступительная часть и в целом добротный репортаж.
Якщо не секрет какимы дэхами федю делаешь?)
Я когда Д своей "феновой" дозировкой юзаю двое суток таращит. Первые сильно, на вторые почти в половину силы от первых прет.
Между первыми и вторыми ем, пью, ночью сплю часа 4, кстати имхо под метом легче уснуть, тело не хоботит как ф, лежишь мажишься, тух и вырубило)
Толер скорее всего позволяет раз 4 часа до первого догона
150-200 мг, останнім часом таке дозування амфу

Сверху