Отзывы и трип репорты

Trip Report на Цвітіння від (Uncle Tom) Afghan + Hash (Гашиш) від 20.04.2024

Толерантність до (Cannabis), 2/4 рази на тиждень.
Час читання 7/10 хвилин.



Мій перший раз в цьому місці, ознайомившись зі всіма гілками Uncle Tom, і як бонус для себе знайшов інформацію що команда переходить на більш кращий функціонал и обладнання, хотів спробувати як команда працює зі стандартами гровінгу і в повній мірі зрозуміти через себе, якість.

Тим паче, побачив Hash, і дуже все хотів.

Відкрити для себе новий магазин, і ознайомивши інших. (90% користувачів) Не діляться зі спільнотою всім, як все проходить це час, і багато що неможна писати.



Спілкування:


Якщо ми кажемо що, ти берешь щось собі, і це небагато:

На основі Matrix, є додаток Element: @protexa:matrix.org всі запитання які в тебе виникають, можливо дізнатись в діалозі з оператором.

Хочешь щоб все було успішно з двух сторін, треба писати конструктивно, і чекати відповіді. Тільки потім писати додатково.


Ти хочешь отримати, він заробити. Треба цінувати час, і ваше спілкування.


Оплата:


TRC20, шукайте для себе вигідний курс купівлі та конвертування, він постійно змінюється.
Переказ коштів на рахунок (1 USDT), та час очікування 60 хвилин, так було в мене.



Відправки:


Ви можете самі вибрати яким чином вона до вас буде рухатись. Я про сервіси доставки.

Secret Box приходить так, зробив замовлення і через день скоріше за все в вечері її відправлять і через день після 18-00 на місті.


Зробив замовлення, і чекав що дуже скоро мене буду розривати на шмаття. Те що приїхало мене вразило, довго шукав і не міг збагнути як дістатись до пакунку. Все вийшло, дістався до нього и почав розмотувати.


Стелс, типовий як для цього пакунку. Запаху немає, але дуже багато скотчу з верху. Дуже добре, що цвітіння без вакууму, і лежать розслабленні і чекають на тебе.



Цвітіння від (Uncle Tom) Afghan (5 grm) за фактом (6.79 grm)


Переглянути вкладення 11782Переглянути вкладення 11783Переглянути вкладення 11784


Нарешті, все відкрив и почав аналізувати те що приїхало. Не зміг зрозуміти що до мене відправили, тому що не бачив ні в кого такого стану. Був дуже засмучений і давно не бачив настільки багато насіння.

(4/7) оболонок насіння, на одному цвітінні. Дівчатам можна було вже народжувати. Приймав пологи).



Насіння (2.84 grm) по факту з (6.79 grm)

Переглянути вкладення 11803Переглянути вкладення 11804Переглянути вкладення 11805

Дивлюсь на все це і розумію, що треба куштувати, вони лежать і дивляться на мене. Я дуже довго хотів спробувати Afghan, але не в такому вигляді і стані.

Для того щоб все почалось, натискав на цвітіння гріндером і після цього 40 хвилин все сортував. Не робіть помилки, не взбивайте гріндером. Буде (каша малаша).


Bong зі скла, вже дивиться на мене і чекає. Я спробував без води. Це дуже сильний сорт, требе дуже обережно починати.

Зробив перший легкий старт і в легені заходить
Afghan, увімкнув секундомір и час пішов. Почав роздивлятись що до мене ще приїхало, і це в друге в моїх руках
(Hash) Гашиш.

Пройшло 20 хвилин і нічого, як це може бути. Дуже сильний сорт Cannabis, але зовсім нічого.

Полетів другий +20 хвилин, дуже глибокий та білий, в мене почався дуже бурхливий кашель, и трохи тремтіння. Не можу зрозуміти чому вже пройшло 30/40 хвилин і знову нічого.

В мене було таке в школі коли хтось щось приносив, і нічого не відбувалось. Тому що не зрозуміло як все робили тоді. А зараз чому так?!




Пройшов час, пару днів. Давай ще спробуємо, в мене вже є Keef від перебиття Afghan. Роблю дуже смачний насип на цвітіння і воно вже в легенях і зовсім трохи відчуваю розслаблення ніг і почервоніння в очах. Це все, більше нічого.

Keef, був сильніший за Cannabis і Hash від Uncle Tom, але це не той Keef який повинен знищувати тебе з 2 хвилини.




Hash (Гашиш) Україна (2 grm) за фактом (2.19 grm)


Дуже лепкий, трохи солодкий на смак запах фініків та зернової кави. Не можу сказати що дуже приємний запах, специфічний як і сам виріб.

Переглянути вкладення 11799Переглянути вкладення 11801Переглянути вкладення 11802


Пройшло, 3 дні я і хотів спробувати Фінік, ознайомившись з тим як все робиться почав з голки і пляшечки, підігрів і зовсім трохи диму одразу тління, і фінік перетворюється на камінчик (3 секунди).

Зрозумів що з цим
Hash, це не працює.

І тут на мене дивится знову Bong, розігріваю пальцями роблю маленьку тоненьку монетку, і закручую її щоб вона не перекривала дірочки.

Грію потроху, і сразу тяну змія по маленьку, дуже багато диму. Трохи терпіння, граюсь із собакою.

І так пройшло 30 хвилин, я усвідомлюю що то шо мені приїхало не робить мені в житті погоди, сумно.



При замовленні з оператором, я згадав що він казав що вони самі роблять свій власний Hash, вироблений в Україні. Я думаю він виготовлений із Afghan, який зі мною зовсім не працює як і сам Hash.




Підсумок:

Відповім так, до людини яка супроводжувала мене (Оператор), не маю взагалі запитань. А до Гроверів багато, чому все так. Я думаю зі мною неодмінно зв'яжуться, і все вирішиться, і я поділюсь зі спільнотою.

Дуже хотів спробувати сильні сорти Cannabis, (Afghan/Mazari) а також (Hash) але не вийшло.
Не цього разу.
Плюсую, Афган здесь полная херня. Брал как-то в Одессе кладом и тоже десятки семок выбирал, так еще и от этих шишек кумар страшный на следующий день, голова вообще не работает. Правда 2г грамма мне тогда все же накинули в качестве компенсации, но это все равно позорно для продавца такого уровня.
Я брал у Тома периодически шишки в течение 1,5 лет и всегда качество было топ, от десятков сортов я был в восторге. Не берите здесь этот дикушный Афган, берите другие сорта, тогда точно не пожалеете!
 
 
Как всегда дядюшка Том,работает ровно!)🔥🔥🔥
клад снят в касание)😋😘
Курьер просто шикарен)
По весу, всё чётенько даже капельку больше!) благодарю!)🤝
IMG_20240511_190326.jpgIMG_20240511_190534.jpgIMG_20240511_190601.jpg
 
Благодарю за предоставленную пробу
 
Я уж не знаю какая рука Диего Марадонны (aka рука Господа) послала сие чудесные соцветия на землю на это мать его так рас так этак …. Улет полный.
Нашел себя, тебя и всех тех парней)))
Малость даже офигел с открывшихся возможностей))
Короче негры постарались - это не то слово ))

Так если хоть немного собрать раму в кучу то …. А ладно это не представляется возможным… В общем каждый сам себе писатель, скульптор, художник ну вы поняли вообщем.

Короче стафф термоядерный🫡

“Eleven Roses” называется.

Надеюсь вы к этому готовы 🥰🥰

IMG_1467.jpeg
 
Назад
Зверху