• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Ось така хуйня, собачка

Зеля пидарас, когда уже эта тварь здохнет вместе со всеми своими братами.
Уебишная страна!
украина неидеальна - да и вообще есть ли идеальная страна вопрос . Мне здесь нравитса и 4 времени года и природа и кухня -да и наркота и бухло тут норм ) Ну а политика - я в нее особо нелезу
 
Xісока Морроу Бро это не круто. Мы не крысы и никогда ими не были и надеюсь не будем, а у тебя просто спросили одно,ты сказал что такого в жизни не было,а оказалось да ещё как было.
А ти вважаєш норм смакувати зрадойобство і з тим закидати мені за українську?
Нахуй ти викручуєш? Хіба я писав що "такого в жизни не бьіло"
Шо внатурі? Прям пару сторінок раніше, блять там же все ж написано))

Я трохи вахуї оціх пацючих приколів.
Хочеш ти з мене щось запитати, ну то зроби це але в результаті хейзя посос бідолашний зі своїми клоунами шось тужаться-тужаться і шось незрозуміле висирають.
Єдина причина, чо я взагалі заліз сюди це як раз глянути шо за пацючий двіж. Якщо я не правий, ну то доведи. Те що я раніше росіянську вживав, ну ахуєть, що може і за це мені шось напишеш.

Хоча взагалі, хто ви ваще такі, їбаьб судді пасюці

І навіть якщо особисто ти вважаєш що я начебто жоска проїбався, навіть так я не доганяю, чи тобі так складно не перекручувати. Бо щось за фрази "в жизни не бьіло" я шось не бачу.
І ніяк поки не зроз, чи ти жирно тролиш як пососний тигрюля, чи ти просто дурненький
 
А ти вважаєш норм смакувати зрадойобство і з тим закидати мені за українську?
Нахуй ти викручуєш? Хіба я писав що "такого в жизни не бьіло"
Шо внатурі? Прям пару сторінок раніше, блять там же все ж написано))

Я трохи вахуї оціх пацючих приколів.
Хочеш ти з мене щось запитати, ну то зроби це але в результаті хейзя посос бідолашний зі своїми клоунами шось тужаться-тужаться і шось незрозуміле висирають.
Єдина причина, чо я взагалі заліз сюди це як раз глянути шо за пацючий двіж. Якщо я не правий, ну то доведи. Те що я раніше росіянську вживав, ну ахуєть, що може і за це мені шось напишеш.

Хоча взагалі, хто ви ваще такі, їбаьб судді пасюці

І навіть якщо особисто ти вважаєш що я начебто жоска проїбався, навіть так я не доганяю, чи тобі так складно не перекручувати. Бо щось за фрази "в жизни не бьіло" я шось не бачу.
І ніяк поки не зроз, чи ти жирно тролиш як пососний тигрюля, чи ти просто дурненький
Бро тебя никто не обижал с языком. Тут крыс среди нормальных сектантов нет ещё раз тебе говорю.
Держи в курсе....
 
Останнє редагування:
Ну, канал ниразу не распостранял явно вбросовые новости. В конечном итоге, то что публикует этот канал - соответсвует действительности.
Если б было бы иначе — я б от него отписался за этих два года. К тому же, об этой новости не написал только ленивый. В т.ч. европейские издания (типа Дойче Велле, цитата из которого в шапке), и составной элемент единого марафона - ТСН. В том числе.

То от чего сейчас старается отступить Дуче - выходит за пределы "Articles 30 - 34, 38, 39, 41 - 44, 53 of the Constitution of Ukraine", и следовательно Указа Президента #64/2022.
Ладно, можливо погарячкував з наїздом на канал. Просто, як мінімум, 1 раз до цього бачив від них маніпулятивний пост в одній з твоїх тем. Тому і виникло упереджене ставлення. Крім того зараз є стільки людей, які на повному серйозі прирівнюють Україну до Північної Кореї, що я вже не розумію де постіронія, а де реальний довбойоб.
Фактчекінг в наших ЗМІ взагалі слабенький, так що це не сильно то і аргумент)
1714458003707.png
А взагалі не здивуюсь, якщо за цією новиною стоїть русня. Роздути проблему на рівному місці задля дестабілізації суспільства це цілком в їхньому стилі.

Згідно із заявкою, Україна на час війни припинить дотримуватися таких положень Конвенції, як: недоторканність житла; таємниця листування, телефонних переговорів та іншої кореспонденції; невтручання в особисте й сімейне життя; свобода пересування та вільний вибір місця проживання; право на свободу думки й слова; вільне вираження поглядів і переконань, а також право збору, зберігання й поширення інформації; право на проведення зборів, мітингів і страйків; право володіти, користуватися і розпоряджатися своїм майном.
Все, про що йдеться в цій цитаті, можна побачити в документі за 2 березня 2022, посилання на який я виклав в попередньому повідомленні.

Ну і за 2 роки Україна встигла опублікувати декілька таких документів/заяв, тому скоріш за все список заборон доповнювався ще якимись пунктами. Я просто не маю особливого бажання їх всі перевіряти.
 
Останнє редагування:
  • Вподобайка
Реакції: Desperado

    Desperado

    Балів: 5
    Каждый остаётся при своём. В свете сделанных поступков власти - я уже склонен верить, что я правильно понимаю написанное)
Ладно, можливо погарячкував з наїздом на канал. Просто, як мінімум, 1 раз до цього бачив від них маніпулятивний пост в одній з твоїх тем. Тому і виникло упереджене ставлення. Крім того зараз є стільки людей, які на повному серйозі прирівнюють Україну до Північної Кореї, що я вже не розумію де постіронія, а де реальний довбойоб.
Фактчекінг в наших ЗМІ взагалі слабенький, так що це не сильно то і аргумент)
Переглянути вкладення 12234
А взагалі не здивуюсь, якщо за цією новиною стоїть русня. Роздути проблему на рівному місці задля дестабілізації суспільства це цілком в їхньому стилі.


Все, про що йдеться в цій цитаті, можна побачити в документі за 2 березня 2022, посилання на який я виклав в попередньому повідомленні.

Ну і за 2 роки Україна встигла опублікувати декілька таких документів/заяв, тому скоріш за все список заборон доповнювався ще якимись пунктами. Я просто не маю особливого бажання їх всі перевіряти.
Даже тот факт, если нам межконентальные баллистические ракеты передадут приравнивает нас к Сев. Кореи еще больше

Я не приравниваю, а живу в Северной Кореи в квадрате и ищу для себя пользу с этого
Вот я два года назад выжил в Буче и в меня там стреляли несколько раз с разных видов оружия. Чудо спасло) как ты объяснишь этот факт?
А я себе объяснил и понял: это была Украина за что она проклята навек
 
dEohhEtH_t.png

B60YrS76_t.png



Please, Увійти or Реєстрація to view URLs content!


WmySGXQZ_t.png

ibc5jFvA_t.png
Я этого пидора в очках частенько на Житнем рынке встречал. И всегда мучала мысль бить или не бить.
 
  • Вподобайка
Реакції: Desperado

    Desperado

    Балів: 5
    Геев нету смысла бить. Они как правило сами умирают от СПИДа или в следствии суицида. Или передозировки.
Я этого пидора в очках частенько на Житнем рынке встречал. И всегда мучала мысль бить или не бить.
Не, "пидор" это я сказал в плохом смысле этого слова. Мне абсолютно всё равно кто с кем спит и ебётся.
 
Я как считаю: я человек? Меня защищает конвенция о правах Ради Европы.
А то что я украинец вторично. И что, кто отберет у меня мои права человека?
Себя лично я еще с осени поставил до жизни по Магдебуржскому праву (право жителям Киевской области на Самоуправление) выдано в 16 веке еще кажись. Видели памятник ему стоит около Днепра, где река в которой крестили

Это право жителям управлять самим своей жизнью. И войну для себя уже тогда я закончил.
 
Назад
Зверху