Не про це я мріяв або California Dream від Хасласа

R3dF0x

PRO-тестер из Тернополя
Реакции
6.452
Баллы
2.364
Стиль шаруw.png

Вітаю вас любі сектанти, сьогодні я підготував для вас огляд роботи та якості шишок одного з небагатьох селлерів , з цього чудового форуму, котрі працюють у самому файному місті, місті Тернополі.
Мова піде про HASLAS SHOP у котрого я вирішив прикупити грамчик шишок аби скрасити свій вихідний день.
Ну панове поїхали.

Хариктеристики.png

Тестер→ R3dF0x
Селлер → HASLAS SHOP
Гілка на форумі→ тиць
Характеристики→ Лис/ 178см від матінки землі / 70 кг живої ваги.
Речовина → Шишки сорту California Dream
Вага → заявлено 1 грам
Толерантність → нижче середньої (більше тижня без банки)
Інші речовини протягом 48 годин → відсутні
Дозування → 120мг
Спосіб вживання → Трубка

КЛАД.png

Знайшовши контакти оператора за допомогою допомогою телеграм чату нашого форуму, адже на головній сторінці його гілки вказані не актуальні дані, я швидко оплатив по виданим реквізитам та обрав свій район, через кілька хвилин мені було видано адрес, не дивлячись на вказану у повідомленні локацію вона зовсім не співпадала із тим що вибила карта після введення координат, на моє повідомлення про не той район оператор не виявив жодної реакції.
Через добрих пів години ми майже дібралися до дислокації кладу, але тут нас спіткав новий сюрприз, прикоп знаходився десь в хащах дачного кооперативу.
Так-сяк ми все ж змогли знайти вхід на обгороджену територію та прийнялись за пошуки і тут нас чекає ще одна неприємність, ракурс для фото було обрано так криво, що орієнтири котрі попали в кадр були надто поширеними у цих бісових хащах, добру годину ми блукали між доволі близько розташованих дач і шукали....шукали ... шукали...
Сука знайшли, вказаних 5 см підкопу виявлено не було, шматок синьої ізоленти стирчав просто із землі, сам пакунок були ледь ледь втиснутий в землю.
Запаковано все було по класиці – синя ізолента та два зіп-пакети.

Враховуючи вище викладене прошу продавця провести роботу із своїми кур’єрами, адже замість швидкого підйому на знайомій локації нам довелось піздувати туди-не знаю-куди та намотувати там круги, так як клад все ж було знайдено я оціню роботу кладмена в
5/10

органолептика-1.png
Розпакувавши на місці шишку я оглянув її : речовина предствлена сильно пресованим суцвіттям зеленуватого кольору багато вкритою кристаликами, запах легкий, доволі свіжий з якимись солодко-м’ятними нотками.Нашвидкоруч зваживши шишку я відмітив легкий недовєс в 30мг, що в принципі не є критичним та не вибивається за рамки 5% похибки, так само швидко зробивши фото та відправивши його оператору, поки телефон не сів, адже лишилось критично мало заряду.

Розташувавши результат години пошуків під кожнісіньким схожим деревом в гріндері, я почав подрібнювати її, зробити це було не так вже й легко, і трішки нижче я поясню чому.
Прийшовши до дому я відкрив верхній відсік гріндера і побачив там просто нев’єбатся скільки палок, саме через них довелось прикласти певні зусилля для подріблення, з чистої цікавості я вибрав ці палки з гріндера та зважив, не дуже приємний результат ви можете побачити під спойлером
Так як бажання написати цей репортаж виникло спонтанно фото не дуже хорошої якості, за що прошу пробачення
photo_2020-07-06_23-48-13.jpg
photo_2020-07-06_23-48-18.jpg
photo_2020-07-06_23-48-04.jpg
TRIP.png
0.00 – 0.25
Нарешті знявши цей «скарб» ми засіли в одному з дворіків, що знаходився неподалік, засипаю в трубку близько 60мг та швиденько розкурюю, дим доволі важкий, підозрюю це пов'язано з великою кількістю патичків у цій шишці, за два піходи стягнувши весь вміст моєї невеличкої трубочки я вирішив забити ще одну, котру спіткала доля своєї папірєдніци.
Смак диму легкий і ненав’язливий.
Поки мої компаньйони проводили ту ж операцію я дістав з пачки ракового солдата та відправив його на передову, себто закурив.
Цигарка йшла доволі важко час від часу викликаючи кашель, в голові вже почали вирувати різноманітні думки, не дивлячись на не величке дозування, проблеми і всі переживання які я встиг зібрати за робочий тиждень втратили колишнє значення і яскравість.
По тілу наче розлилась якась чаша спокою та легкого пофігізму
Хвильку подумавши, я вирішив попрощатись з компанією та прогулятись по нічному, вже сплячому місті.

0.25 - 1.15
Запхавши в свої вуха навушники я почимчикував по майже безлюдних вулицях і провулках.
Не дивлячись на приємну в'ялість тіла прогулянка проходить у швидкому темпі, якось швидше ніж дорога сюди.
Здається що кожен мій крок пружинить від мокрого асфальту, в очі б'ють вогні проїзжаючих мимо машин, але вони ніби не поруч зі мною, вони десь там далеко, в іншій площині світосприйняття.
Присутній сатівний шлейф, думаю якби хтось вдивлявся в мій силует він би побачив трошки підтанцьовуючого далбайоба.

1.15 - 2.10
До дому я дістався і тільки в цей момент я зрозумів як же я хочу пити, заваривши собі чаю я перемістив свій сідаліщний нерв за комп’ютерне крісло де я поліз фотошопити.
Інтенсивність дії падає, з'являються легкі тупнячки коли сидиш і не знаєш, а що ж мені робити.
Шлунок нагадав про себе буркотінням у стилі якогось пенсіонера, бу-бу-бу, коротше кажучи довелось опустошати холодильник, клубніка з цукром і сметанкою ммм…
Напхавши своє брюхо я доволі швидко розімлів та відправився у царство його величності Морфея.
ОЦІНКИ.png

Оператор→ 8/10
Спілкувалися виключно стосовно покупки, відписує оператор, як би це не звучало, оперативно.
Клад→ 5/10
Єдине що мені сподобалось в його роботі, це те що клад ми все ж знайшли, але рекомендую вилікувати топографічний кретинізм, бо район не той і ракурс жахливий
Речовина→ 7/10
Знімаю 2 бали за патики
Вага покупки → 9\10
висновки.png

California Dream від HASLAS SHOP це справді майже мрія, проте враження від цієї мрії були трішки підпсовані зокрема роботою кладмена та кількістю палок у шишці. Однак якщо виправити ці недоліки то все буде просто чудово

А з вами був отой R3dF0x чи щось на подобі того.
Дякую за увагу, я як завжди відкритий для критики та порад з приводу покращення якості тексту.
До нових зустрічей, бережіть себе !)

Последнее редактирование:

Изувер

Посвященный
Реакции
2.063
Баллы
1.534
Хорошее оформление:)
Не совсем в тему, но прочитав о том, как ты в наушниках по пустынным улицам слоняешься, подумал о том, что уже 1,5 года не могу выйти из дому накуренным, не прихватив с собой добрую хапку паранойи. И перерыв делал(месяц), и курил по чуть-чуть, всё равно домой возвращаюсь наполовину обосравшимся от столичной суеты. Лечится как нить ?

R3dF0x

PRO-тестер из Тернополя
Реакции
6.452
Баллы
2.364
Хорошее оформление:)
Не совсем в тему, но прочитав о том, как ты в наушниках по пустынным улицам слоняешься, подумал о том, что уже 1,5 года не могу выйти из дому накуренным, не прихватив с собой добрую хапку паранойи. И перерыв делал(месяц), и курил по чуть-чуть, всё равно домой возвращаюсь наполовину обосравшимся от столичной суеты. Лечится как нить ?
Ага, лікується :
1) накурюєшся
2) вдягаєш навушники
3) йдеш
Грейт саксес

Изувер

Посвященный
Реакции
2.063
Баллы
1.534
Ага, лікується :
1) накурюєшся
2) вдягаєш навушники
3) йдеш
Грейт саксес
та бро, когда в каждом веянии ветра - шёпот преследующего, треск сухой ветки в ногах - старт западни, плюс шифры, шифры, шифры. Они кругом, стоит лишь задержать взгляд на мимопроходящем, как всеми фибрами ощущаешь враждебность и волчий оскал, и не доведи ещё патруль встретить...)

• Like
Реакции: Old

Жигульме

PRO-тестер из Винницы
Реакции
3.961
Баллы
2.170
Обожаю репорты на Украинском языке и главное - честный, за свои деньги! Только за это уже нужно ставить лайк и + к репутации!)

• Like
Реакции: Old

I'm Broken

PRO-тестер из Одессы
Реакции
3.318
Баллы
1.750
Отличный трип, плюс как всегда с отличной музыкой. Моя любимая песня Аccept

Kristal'

Мудрец
Реакции
4.888
Баллы
2.380
А где же прямое описания действия вещества? :rolleyes:

M.a.G.r.I.C.H

Адепт
Реакции
1.003
Баллы
964
Пездатый репорт, оформление топчикs_u_p
Молодец, шо на украинском пишешь, прибавляет разнообразия на форум)))

R Schreibikus

Посвященный
Реакции
3.141
Баллы
1.684
Классный репортаж. Спасибо бро.

Феликс

Мудрец
Реакции
2.132
Баллы
1.810
Хороший трип, но как то ты немного завысил оценку) 0.03 недовес + 0.16 палки. Грубо говоря, потеря пятой части веса, а это ещё на разок покурить.

Ligeia

Посвященный
Реакции
3.064
Баллы
1.750
Все хорошо, но лично мне не нрав слова большими буквами, у них очень ебанутый и сомнительный цвет, быстрее даже неприятный глазам

HASLAS SHOP

Команда Секты
Seller
Реакции
71
Баллы
228
Депозит
300 $
Спасибо за репорт , написал вам в ЛС , вас ждёт бонус за долгие поиски

cannaboiii

PRO-тестер со Львова
Реакции
4.548
Баллы
2.170
Отличный трип

R3dF0x

PRO-тестер из Тернополя
Реакции
6.452
Баллы
2.364
Магазин реабілітувався в моїх очах, мені було видано свіжий адрес з великою знижкою і клад був виконаний набагато якісніше ніж той який я описав в репорті, проте я не буду нічого редагувати, аби магазин покращував якість обслуговування і надалі

kzin111

Сектант
Реакции
459
Баллы
534
Магазин реабілітувався в моїх очах, мені було видано свіжий адрес з великою знижкою і клад був виконаний набагато якісніше ніж той який я описав в репорті, проте я не буду нічого редагувати, аби магазин покращував якість обслуговування і надалі
Справедливый поступок , правильно -пускай подымают нижнюю планку допустимого качества сервиса. Ведь именно эта характеристика максимально влияет на желание покупать что-либо в конкретном месте.

А вот чайканули бы пернатые некачественный клад,то может пришлось бы уже и не Трип репорт , а жалобу на ненаход отписывать)))))Ещё

KapitoLLIka

Сектант
Реакции
226
Баллы
168
Лайк за українську)

Сверху