MDMA від Медицинский центр "Панацея"

Мєфодій

Адепт
Лайки
1.735
Баллы
1.030
Шоп: Медицинский центр "Панацея"
Селер: Asklepij

Тестер 182/73/29/
Толер: низький, хтс місяць назад
Кростолер: амф, шиш.
Спосіб вжитку та доза: перорально 150+80мг
Предмет тесту: MDMA, кристали (шампань) 84%. Мутновато-білі великі та дрібні камінчики, які не мають запаху та гіркі на смак.
Вага проби: 0,5г
Отримання проби:
Залишив заявку на пробу в гілці, селер відписав мені та видав координати, а також детальну фотоінструкцію як пройти і де зняти стаф.

Клад:

Сам клад був застелсований у непривертаючий увагу предмет. Знявся легко та швидко, знаходився у зручному місці неподалік від метро. МДМА виявилось загорнуте у 2 зіплоки.

Тріп:
00:00 Відмірявши приблизно 150мг кристалів, трішки мну їх у чашці та розмішую в яблучному соці. МДМА повністю розчиняється, не залишаючи ніякого осаду. Дещо "слабший" коктейль роблю своїй дівчині, ми випиваємо та починаємо чекати ефектів.
00:20 Через 20 хвилин після прийому я відзначаю, що настрій в мене піднявся. Роблю собі каву та вирішую зіграти в Доту поки йдуть входа. Почализ дівчиною грати катку. Поки що жодні ефекти не помітні.
00:30-00:45 І вже зовсім скоро починають з'являтися перші ознаки дії речовини: з'являється м'якість та легкість у тілі, язик трішки заплітається, типу впадло говорити. Через кілька хвилин помічаю гіпертермію, руки потіють. Дівчина відзначає схожі зміни. Картинка мажеться, ністагм. Музичка починає качати, відчувається якось сильніше, кожен трек заходить.
00:45-01:30 Температура тіла стала ще вищою. Приблизно в цей час я виходжу на плато. Все навколо стає дуже милим, музика просто відносить кудись, а в думках залишається лише добро та позитив. Відчуваю певний духовний зв'язок з дівчиною, щось більше, ніж емпатію. В Доту грати стає впадло, ми будь-як дограємо, ще й перемагаємо. Маже достатньо, але думки залишаються абсолютно чистими, немає такого, що хочеш десь приліпнути, заліпнути, я залишаюся бадьорим та енергійним.
01:30-02:30 Роблю пів-дози від першої. Загалом, ефекти по силі не змінюються, я так само на плато. Вирішуємо трохи прилягти. Лежимо і обіймаємось, дивимося новорічну комедію. Після якогось часу фільм стає дуже банальним, кінцівка вже зрозуміла наперед.
02:30-03:00 Вирішив хапанути і зробив дві банки розсипі, але особливих змін від цього не побачив. Мене підмазує, на дужі тепло та спокійно. Далі просто лежали з дівчиною на ліжку і насолоджувались тріпом.
03:30 Значний спад ефектів. А пост-ефекти у вигляді м'якості та розслабленості, спокою та умиротворення триватимуть ще приблизно дві години, які ми проведемо за переглядом другої частини Зомбіленду.

Додам також, що впродовж усього тріпу хотілося пити і я постійно чимось втамовував спрагу: кава, чай, вода. Природнє явище після вжитку МДМА.

Висновки:
Якісний МДМА, який залишив по собі лише приємні спогади, подарувавши сильний по інтенсивності та стандартний по тривалості тріп. Відходів жодних не помітив.

Оцінки:
Стаф 9/10
Клад 10/10
Сервіс 10/10
Дякую шопу за пробу хорошого продукту. Всіх зі святами, що наближаються!

Последнее редактирование:

Мєфодій

Адепт
Лайки
1.735
Баллы
1.030

truekontrol

Сектант
Лайки
106
Баллы