Чорничний Хрест або Blueberry від varfolomey

R3dF0x

PRO-тестер из Тернополя
Реакции
5.582
Баллы
2.364
8cddd4e2aadb1e6fa8fdf02e03f35474.png
Вітаю вас любі друзі, сьогодні ми з вами продовжуємо хрестову ходу прилавком магазину varfolomey , який саме проходить процедуру перевірки на нашому чудовому ресурсі.Нагадаю вам що це вже другий репорт по продукції цієї крамниці, якщо ще не читали перший, можете ознайомитись тут.
А сьогодні ми з вами розглянемо сорт Blueberry, від якого віє солодкуватою ягідною свіжістю.
З вами Рудий Лис і ми поминаємо.

Хариктеристики.pngТестер→ R3dF0x
Селлер → varfolomey
Гілка на форумі→ тиць
Характеристики→
Лис/ 178см від матінки землі / 70 кг живої ваги.
Речовина →
Blueberry
Вага проби→
заявлено 1 грам
Толерантність → середня
Інші речовини протягом 48 годин →
відсутні
Дозування →
150мг
Спосіб вживання →
бонг

4.png
Посилка дісталась до мене швидко, у вечері наступного дня після відправки я вже підходив до прилавки та забирав свій пакунок.Одразу вона здалась мені надто легкою, як на перший так і на другий погляд, рекомендую магазину трішки попрацювати з цим.
Сам стелс змусив мене відчути себе маленькою принцесою, хотілось співати разом із пташками які мають сідати мені на руки....
Але тут я згадав що в мене є хуй, тож ілюзія бального плаття зникла, а мої рожеві мрії розвіялись.
Так щось я відволікся, отож стелс є, нажаль більше особливо нічого про нього не скажеш, адже вивити справжній вміст посилки не займе і кількох секунд.
Натомість все запаковано в герметичний чорний зіп-лок, це звісно не вакуматор, але наче теж не пропускає запах, а запах там уххх... до нього ми повернемось згодом.
6/1
органолептика 2.pngНаступною наступила черга блубері для проведення тестування.Шишка має приємний та свіжий аромат, який справді віддає солодкими ягодами та якимось м’ятним морозком.
Шишки мають темно зелене забарвлення та всіяні оранжевими стігмами – вусиками, а це як відомо пропуск у дамські трусики.
Також шишки були вкриті цілим розсипом кристаликів, котрі наче діаманти відблискували під лампою.
Сенсемілья, насіння відсутнє як вид, проте присутня невелика кількість палок, однак настільки мала що це зовсім не суттєво.
Як і минулий протестований зразок, ця шишка достатньо просушена, легко подрібнюється як з допомогою пальців, так і з використанням гріндера.
photo_2020-09-16_00-07-03.jpg
IMG_2644.png
IMG_2647.png
TRIP.png0.00 - 0.20
Перед тим як провести дегустацію ми зайшли до АТБ аби прикупити корму для тварин.
Побачивши тему з конкурсом від одного з магазинів на нашому форумі я не зміг стояти у стороні, адже я дуже люблю тварин, майже так само як безкоштовний стаф.
Але не про те мова, закупились ми кормами по самі вуха та відправились на пустир де можна тихо мирно покурити, ще й до тварин яких треба погодувати недалеко іти.
Отож в я насипаю в свій «Top Puff» приблизно 150 мг уже перебитого блубері, котре швидко перетворюється в білий та пахучий димок , котрий має легкий присмак, котрий справді нагадує ягідний.
Вітер розносить дим та попіл навкруги, так що не залишається і згадки про них, якщо звісно не рахувати мене, якого повільно починає нагрібати.
Повільно та не відворотньо, з кожною хвилиною я все чіткіше відчував як мною заволодіває ТГК.
Думки стали настілки повільними, наче вони плавали в цукровому сиропі.
Тіло не стояло в стороні, хвилі тепла розходились від легень по всьому тілу, не наче сліди від кинутих у воду камінців.
Ми закурили по цигарці, я відчув якийсь солодкуватий присмак на своїх губах, можливо дим і правда був настільки ягідно солодким, а може мій мозок вирішив пожартувати над мною.

0.20 - 0.50

Повільним кроком ми у двох пішли вулицями залитими вечірнім сонцем, котре десь далеко ховалося за небокрай.
Іти було справді важко, постійно виникало дивне але таке настирливе бажання присісти та відпочити, а кожна, кожнісінька лавочка або взагалі площина де можна сісти манила до себе, наче шептала на вушко.
Але ми не здаємось під грузом труднощів та вперто йдемо в перед, годуючи котиків по дорозі.
Посміхаючись світу, один-одному та маленьким пухнастикам котрі їли біля наших ніг та терлися об них сподіваючись отримати свою долю тепла.
Зазвичай я обережно ставлюся до тварин, на пальцях рани і доволі боляче витягувати шерсть з них, але тут я не міг стриматись і гладив кожного з цих красенів.
Вся прогулянка була навповненна сміхом, часто необережно кинута фраза або просто мовчання викликало цілу лавину із ору.
Приємна важкість та теплота в тілі нікуди і не думали відступати, вони плавно підійшли до свого апогею, в цей момент нам залишалось тільки сісти на лавочку та дивитись на небо багряного кольору.
І, знаєте я ловив себе на думці, яка ж чудова пора ця рання осінь, по справжньому чарівна та прекрасна, ніби останній подих свіжого, теплого повітря перед тим як зануритися в сірі та схожі один на одний дні що підуть далі.

0.50 – 1.30
На фоткали ми вдосталь котиків, хотілось би більше, але закінчився корм...
І пів біди якби тільки корм закінчився, на нас напав голод, та щей такий сильний що я на хвильку впіймав себе на думці що потрібно було лишити пакетик для себе, ну вони так смачно це їли що і мені захотілось...
Гаразд не будемо про мої психічні відхилення, повернемось до ... голоду.
Побігли ми через поле,через ліс, в найближчу кафешку котрою виявилась піцерія бістро.
Піца не сама смачна, але дідько яка ж тут халява.
Жор був справді диким і безпощадним, ми з’їли велику піцу... точніше кожен по великій піці.
А на смак вона була просто чудова, схоже в цей заклад можна ходити виключно накуреним.
ОЦІНКИ.pngСеллер→ 10/10
Оперативна відправка, приємне спілкування та швидка відповідь на всі супутні питання
Стелс→ 6/10
Хоч стелс і змусив мене посміхнутися, але я рекомендую провести над ним роботу та вдосконалити.
Речовина→ 9/10
Духмяні, ароматні шишки з чудовою індічною дією
Розмір проби→ 10\10
Відповідає заявленому, навіть з невеличкою гіркою зверху.
висновки.pngBlueberry від varfolomey - це смачний та пахучий сорт, він не залишить байдужим жодного спраглого до якісної натури курця.Шишки доставляються цільними, та зовсім не пресованими і окрім візуального задоволення вони винесуть вас в повний аут.
Чи рекомендую я спробувати їх ? Так, звісно.
Чи купив би я для себе такі шишки ? Навіть більше, я обов'язково загляну до продавця після проходження ним перевірки.
пс.png
А з вами був Рудий Лис, який майже зробив хедтрік в фіналі турніру кожаний мяч відписав три репорти для цього продавця.
Дякую за те що прочитали до кінця,як завжди відкритий до будь-яких порад з приводу покращення якості тексту.
Коментуйте, обговорюйте – мені справді важлива ваша думка.
Щиро ваш R3dF0x

MΔMVRlllVIIMURΔΣHVΙNΣ

PRO-тестер из Киева
Реакции
852
Баллы
635
Трудишься без остановок прям, настоящий профессионал своего дела :)
Спасибо за еще один качественный репортаж!

R3dF0x

PRO-тестер из Тернополя
Реакции
5.582
Баллы
2.364
Трудишься без остановок прям, настоящий профессионал своего дела :)
Спасибо за еще один качественный репортаж!
Дякую ) я ще той трудоголік
Ебать вот это я понимаю высококачественный репортажs_u_p
Спасибі за теплі слова

Варфоломей

Продавец
Реакции
113
Баллы
294
Депозит
400$
Отличный репортаж, благодарю за вашу оценку!

Реакции
230
Баллы
654
Интересно было почитать ваш репортаж ☺☺

fijne dag

Посвященный
Реакции
745
Баллы
1.524
Отличный репорт s_u_p

RAPTORON

Адепт
Реакции
594
Баллы
1.000
хороший репорт бро

Komatozine

Адепт
Реакции
1.034
Баллы
964
Репорт на высоте, шишка добротная такая , но вот только смутило время действия но скорее это из-за толлера)

Илювой

Адепт
Реакции
424
Баллы
684
Найс трип

severnake

PRO-тестер из Львова
Реакции
2.082
Баллы
1.294
как всегда на высоте и интересно читать... шишеки вкусно выглядят..а по описании так вообше вкуснятина)) Bro the Best!

Сверху