Асортимент, прайс, контакти

Хочу поблагодарить оператора лично и магазин в целом за высокий уровень сервиса и подход к клиенту. Доставку получил в максимально быстрый срок. Качество продукта на высоком уровне. Желаю удачи и процветания в бизнесе!
 
ТОВАР ПУШКА, КЕТ ЛСД АМФ ПРОСТО ОХУЕННЫЙ, ШИШКИ БОМБЕЗНЫЕ, КИСС МАЙ АЙСИД ЛУЧШИЙ МАГАЗИН!) ВСЕМ СОВЕТУЮ
 
фен кетамин лсд марки тут просто качественный товар! всем советую , пишу еще раз ! берите ребята не пожалеете !
 
фен кетамин лсд марки тут просто качественный товар! всем советую , пишу еще раз ! берите ребята не пожалеете !
Та понятно, понятно!!!)я так понимаю ты охеревший от сервиса этого магазина?)))в хорошем смысле слова)))
 
буба куш тоже пушечка, надымел на районе этим стрейном все во круг кричали а шо це такое шо це такое
 
Гайки потроху закручують і далі буде тільки гірше, але ще лишилися платформи, де не вимагають проходити верифікацію. В будь якому випадку, за те, що ви нам переказуєте криптовалюту, вас не можуть притягнути до відповідальності. Відповідальність є за зберігання речовин, а не за їх придбання. Тому якщо ви звичайний покупець, можна сильно не перейматися з цього приводу. А якщо ви параноїк, завжди можна заплутати сліди переміщення криптовалюти, використувуючи анонімні блокчейни, якщо з цим заморочитись

Не схоже, що ось ця платформа підійде, бо не бачу там можливості купити за гривні. Використовуйте Р2Р обмін на Binance, там точно можна це зробити
Приветствую, у меня там ситуация неприятная случилась при пополнении баланса, я отписал в тг ещё вчера вечером но пока только молчание...
 

Схожі теми

Назад
Зверху